Warning: Declaration of searchBlogForm::widget() should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /data/2/a/2a4140ad-7f13-4084-8f79-fc37fd2e2c9a/mediagrape.sk/sub/adda_old/wp-content/themes/visibility/functions.php on line 126
Manager as mentor and coach | ADDA
Top

Our services

Domov - Naše služby - Manager as mentor and coach

Manager as mentor and coach


“The very professionally led course was a great experience for beginner as well as more experienced coaches.

Ing. Miroslav Krajčovič

GTECH Slovakia Corporation

Why the Manager as a Mentor and Coach?

Today, managers have to perform two key tasks: to reach goals they are responsible for and at the same time develop their teams so that their members are able to fulfil their personal plans, receive satisfaction from their job, and simultaneously perform demanding tasks. There are several tools for individual and team development, of which the most effective appear to be coaching and mentoring. Business trends require every manager that wants to wholesomely fulfil the demands of their position to become both a mentor and a coach. The ability of the manager to use these two tools substantially reinforces their managerial style. However, they have to maintain the proportionality between orientation on the team members, their development, and respecting the priorities and reaching goals.

At whom is the course aimed?

 • At those who have taken many training courses and want to develop further
 • At those who want and need to build strong and efficient teams
 • At those who work in a quick-changing, dynamic environment
 • At those who want to help young talented managers develop
 • At those who are assigned with substantial organisational changes
 • At those seeking to introduce a coaching culture into the company

Do you have questions about the services?

In the FAQ section you will find frequently asked questions of our clients.
Go to FAQ

Are you interested in this service?

Fill out the short form and request a quote I am interested

Are you interested in this service?

Fill out the short form to request a proposal


  Na kurze Manažér ako mentor a kouč som dostal nástroj ako efektívnejšie pracovať s ľuďmi. Pomôže mi zlepšiť rozvoj mojich zamestnancov. Kurz by som doporučoval riadiacim pracovníkom na rôznych úrovniach, pomohlo by to rozvoju ich zamestnancov. Oceňujem dobré vyváženie teórie a praxe, dostatočný časový priestor, vhodné prostredie a veľmi dobrú úroveň vedomostí našich školiteľov.

  Peter Bali, Vedúci výroby bankových a GS produktov, Giesecke and Devrient Slovakia,s.r.o.

  Kurz Manažér ako mentor a kouč bol pre mňa prínosný v pochopení významu rozvoja členov tímu, kde koučing ako nástroj je významným pomocníkom pri zabezpečovaní tohto rozvoja. Odporúčam ho každému riadiacemu pracovníkovi lebo pomáha v komunikácii pri riešení problémov, ktoré sú dennou súčasťou reality na pracovisku. Pozitívne hodnotím dostatočný priestor na precvičovanie koučovacích rozhovorov a ich vyhodnotenie.

  Ľuboš Pyšný, Vedúci výroby na montážnom závode, KIA MOTORS SLOVAKIA

  O kurze Manažér ako mentor a kouč:
  Naučil som sa, ako dôležité je počúvať a pýtať sa. Už viem (občas) vypnúť mozog (časť), ktorá prichádza s riešeniami a sústrediť sa na informáciu (človeka), ktorú dostávam. Oplatí sa zúčastniť každému, kto chce na sebe pracovať a je jeho záujmom posúvať svoje okolie ďalej. Oceňujem, že kurz viedlo viacero školiteľov, ktorí prinášali rôzne pohľady.

  Jaroslav Hric, Ekonomický riaditeľ, SECOP, s.r.o. ZM

  „Kurz Manažér ako mentor a kouč pomáha riadiacim pracovníkom objavovať ako zlepšiť výkonnosť firiem prostredníctvom motivácie a zaangažovanosti ľudského kapitálu. Je to unikátny nástroj aplikovateľný v každom odvetví.”

  Jarmila Hudáková, MBA Manažér služieb, Slovenské elektrárne

  „Vďaka kurzu Manažér ako mentor a kouč som si ujasnil čo vlastne koučing je, priučil sa mnohým technikám a spôsobom, a tiež otázkam ktoré sa dajú ľubovoľne aplikovať. Teamleadri a manageri sa tu majú možnosť naučiť viac počúvať a stavať sa do neutrálnej roviny.”

  Michal Bielik, Head of IT, RPC

  „Veľmi dobré na kurze bolo, že sme sa o koučingu nielen učili, ale aj si ho trénovali, čo ho spravilo veľmi zaujímavým a naplňujúcim. Vďaka tomu som sa naučil mnoho o koučingu, spôsobe jeho fungovania a možnostiach jeho využitia. Určite by som ho odporučil každému vedúcemu pracovníkovi, pretože mu to dá ďalší konkrétny a účinný nástroj do praxe.”

  Peter Svetík, CEO, LANXESS Central Eastern Europe s.r.o.

  „Tento kurz odporúčam všetkým tým, ktorí sa chcú zlepšiť v starostlivosti o najcennejšiu firemnú hodnotu – svojich pracovníkov. Ak ste si mysleli, že v riadení pracovníkov už nemusíte nič zlepšiť, príďte sa presvedčiť o opaku.”

  Ing. Rastislav Krbaťa, PhD.,, MBA Riaditeľ úseku služieb, Sféra a.s.